• 0

Bezpečnostní obuv VM MINNESOTA - polobotky

Obuv z vysokopevnostní polyamidovej tkaniny; odolná proti palivovým olejům, prepichu, vodě, nárazu a tlaku; protiskluzové a antistatické vlastnosti

Kód 4875-S3
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ-VM
Kategorie: Kotníková
EAN: 8592991422937
Velikost:
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Vaše cena:
1 799 Kč s DPH
1 486,78 Kč bez DPH
ikona
ikona

*DOSTUPNOST JEDNOTLIVÝCH VELIKOSTÍ SE MŮŽE LIŠIT!

 

Proč si bezpečnostní obuv pořídit?

Bezpečnostní obuv z vysokopevnostní polamidovej oděruvzdornej tkaniny PUTEK, polobotka MINNESOTA byla vyrobena s ohledem na funkčnost a pohodlí.

 

K čemu je bezpečnostní obuv vhodná?

Optimální šíře obuvi zaručuje požadovaný komfort při nošení. Svršek boty je vyroben ze speciálního materiálu PUTEC. Systém odvětrání svršku obuvi v kombinaci s podšívkovým matriálem z laminované prodyšné textilie MESH, zaručuje maximální komfort a zajišťuje, že obuv "dýchá". Vkládací stélka HI-POLY z lehčeného polyuretanu tlumí nárazy a má vysokou absorpční schopnost energie při chůzi. Je anatomicky tvarovaná s vynikající nasákavostí a vysychavostí, potažená také textilií MESH. Má antistatické vlastnosti a udržuje uvnitř obuvi optimální klima. Podešve jsou vyrobené z materiálu EVA / RUBBER s lepenou konstrukcí a odolné proti palivovým olejům, prepichu, vodě, nárazu a tlaku. Mají antistatické a protiskluzové vlastnosti.

 

Vysokopevnostní polyamidová tkanina PUTEK

Nová, extrémně odolná vysokopevnostní polyamidová tkanina, která kombinuje vysokou ochranu s extrémní lehkostí. PUTEK je technologická inovace, která přináší revoluci v pojetí bezpečnostní obuvi. Technologie PUTEK využívá novou koncepci vláken se super vysokou odolností proti oděru, pro dosažení dokonalých mechanických vlastností. Pomocí žakárové techniky lze navrhnout jakýkoli design. Vlákno PUTEK používá vysoce pevné polyesterové jádro, které je potaženo PU pláštěm. Laboratorními testy je prokázáno, že pokud má nejrobustnější tkanina průměrnou odolnost proti oděru 51 tisíc cyklů, tento revoluční materiál dosáhne a překročí 1 milion cyklů. Odolává tedy o 950 tisíc cyklů více než nejlepší tkanina doposud dostupná na trhu. Úroveň efektivity, která dosud nebyla dosažena. PUTEK činí z pracovní obuvi skutečnou bariérou ochrany, zaručující prodyšnost a nepromokavost, přičemž zůstává extrémně lehký a flexibilní. PUTEK je absolutní technologická inovace.

 

Certifikace: 

Splňují normu ČSN EN ISO 20345: 2012 jsou zařazeny do kategorie bezpečnostní obuvi v provedení S3 SRC  - s kompozitní tužinkou a kevlarovou planžetou.

 

Velikostní tabulka:

 

 

  1. Použijte speciální měřák: Ideální a nejjednodušší způsob. Zde zjistíte číslo, které je opravdu přesné.
  2. Pokud měřák nemáte: Použijte krejčovský metr, případně pravítko. Opřete nohu o kolmou stěnu (ideálně o zeď) a změřte.
  3. Obkreslete si svou nohu: Obkreslete si nohu vestoje. Poté výsledek změřte a máte to.

Jakmile máte změřeno, v tabulce si své hodnoty najděte v řádku s velikostmi v mm. Na stejném řádku poté zvolte velikost v EU číslování.

Certifikace ČSN EN ISO 20345:2012
Materiál Polyamidová tkanina PUTEK
Podešev EVA/RUBBER - lepená konstrukce, odolná proti palivovým olejům, antistatická, protiskluzná
Podšívka Laminovaná prodyšná textilie MESH
Provedení S3 SRC s kompozitní tužinkou a kevlarovou planžetou
Speciální vlastnosti Absorpce energie v oblasti paty, odolnost podešve proti pohonným látkám, odolnost proti skluzu, antistatické vlastnosti, ochrana špice proti nárazu do 200 J a tlaku 15kN, odolnost svršku obuvi proti průniku a absorpci vody
Svršek Polyamidová oděruvzdorná tkanina PUTEK*
Typ Bezpečnostní obuv - polobotky
Velikost 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Vkládací stélka HI-POLY - anatomicky tvarovaná s lehčené polyuretanové pěny potažená textilií MESH, antistatická