• 0

Bezpečnostní obuv VM ROCKFORD - kotníková

Celokožená obuv s membránou; funkce NON METALIC; odolná proti kontaktnímu teplu, propíchnutí, chladu, palivovým olejům, vodě, nárazu a tlaku; protiskluzové a antistatické vlastnosti

Kód 7140-S3
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ-VM
Kategorie: Kotníková
EAN: 8592991212521
Velikost:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
Vaše cena:
2 949 Kč s DPH
2 437,19 Kč bez DPH
ikona
ikona

DOSTUPNOST JEDNOTLIVÝCH VELIKOSTÍ SE MŮŽE LIŠIT!

 

Proč si bezpečnostní obuv pořídit?

Celokožená kotníková bezpečnostní obuv ROCKFORD byla vyrobena s ohledem na funkčnost a pohodlí.

 

K čemu je bezpečnostní obuv vhodná?

Obuv splňuje požadavky NON METALIC, je tedy vyrobena bez jakýchkoliv kovových součástí, a tedy vhodná do prostředí, která to vyžadují. Optimální šíře obuvi zaručuje požadovaný komfort při nošení. Svršek boty je vyroben z měkčené hovězinové usně v tloušťce 2,0 - 2,2 mm. Systém odvětrání svršku obuvi v kombinaci s podšívkou tvořenou termoizolační paropropustnou membránou FREE-TEX® zaručuje maximální komfort, zajišťuje, že obuv "dýchá". Membránu tvoří "sandwich" 3 speciálních paropropustných vrstev a jedné voděodolné vrstvy, spolu s mezipodšívkou a usňovým svrškem obuvi tvoří dokonalé řešení optimálního klima uvnitř obuvi. Zajišťuje tepelnou izolaci, paropropustnost a voděodolnost. Vkládací stélka z lehčeného polyuretanu tlumí nárazy a má vysokou absorpční schopnost energie při chůzi. Je anatomicky tvarovaná s vynikající nasákavostí a vysychavostí. Má antistatické vlastnosti a udržuje uvnitř obuvi optimální klima. Obuv má moderně řešené patní části, jenž zabezpečují maximální stabilizaci nohy při chůzi i při stání. Podešve jsou vybaveny kombinací speciálně upravených pryžových směsí a jsou inspirované jedinečným technickým designem pneumatik od světově známé značky MICHELIN®. Jsou odolné proti kontaktnímu teplu až do +300 °C, palivovým olejům a v neposlední řadě jsou protiskluzové.

 

Certifikace:

Splňují normu ČSN EN ISO 20345:2012 a jsou zařazeny do kategorie pracovní obuvi v provedení S3 HRO SRC CI WR - s kompozitní tužinkou a kevlarovou planžetou, hydrofobní, FREE-TEX®, NON METALIC.

 

Velikostní tabulka:

 

 

  1. Použijte speciální měřák: Ideální a nejjednodušší způsob. Zde zjistíte číslo, které je opravdu přesné.
  2. Pokud měřák nemáte: Použijte krejčovský metr, případně pravítko. Opřete nohu o kolmou stěnu (ideálně o zeď) a změřte.
  3. Obkreslete si svou nohu: Obkreslete si nohu vestoje. Poté výsledek změřte a máte to.

Jakmile máte změřeno, v tabulce si své hodnoty najděte v řádku s velikostmi v mm. Na stejném řádku poté zvolte velikost v EU číslování.

Certifikace ČSN EN ISO 20345:2012
Materiál Celokožená s membránou
Podešev MICHELIN®-PU/RUBBER - do 300°C, HRO, SRC, odolná proti palivovým olejům, protiskluzná, antistatická
Podšívka Termoizolační paropropustná MEMBRÁNA FREE-TEX®
Provedení S3 FO HRO SRC CI WR - s kompozitní tužinkou a kevlarovou planžetou, hydrofobní, FREE-TEX®, NON METALIC
Speciální vlastnosti Absorpce energie v oblasti paty, podešev odolná proti pohonným hmotám, protiskluzové, antistatické vlastnosti, ochrana špice proti nárazu (200 J) a tlaku (15 kN), spodek obuvi odolný proti propíchnutí (1100 N)
Svršek Měkčená hovězinová useň v tloušťce 2,0 - 2,2 mm
Typ Kotníková bezpečnostní obuv
Velikost 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Vkládací stélka Lehčený polyuretan s vysokou absorpční schopností, antistatická