• 0

Červinka - Výhodný set AUTOMOBIL

Bezpečně za volantem! Náš speciální set obsahuje hasicí přístroj práškový 2 kg P2 Če, alkohol tester V-net AL 2500®, voňku (list)

Kód CCSET02
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Limitovaná nabídka
Vaše cena:
1 515 Kč
1 364 Kč s DPH
1 127,27 Kč bez DPH
ikona
ikona

Bezpečně za volantem! Produkty možná nejsou součást povinné výbavy, ale bezesporu patří k bezpečnostním prvkům, které řada z nás ale podceňuje.  

  • Práškový hasicí přístroj 2 kg (typ P2 Če) – malý, ale skladný hasicí přístroj, který v případě počátečního požáru může zachránit leckdy i lidský život.
  • Alkohol tester AL2500 – praktický pomocník po náročném večeru. Ověřte si, že nesedáte za volant se zbytkovým alkoholem v krvi. Chráníte tím sebe i ostatní.
  • Voňka (list) – díky příjemné vůni si budete připadat jako byste seděli v obýváku.

 

Bližší informace o produktech:

  • Práškový hasicí přístroj 2kg (typ P2 Če) - hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. Přenosný práškový hasicí přístroj 2 kg je, co se týče rozměrů, dostatečně malý, a proto dobře uskladnitelný. Díky těmto vlastnostem je oblíbenou součástí vybavení menších i větších automobilů, ale hodí se také jako prevence do domácností nebo garáží. Primárně je určen k hašení požáru v počáteční fázi, tříd A B a C. Lze jej použít i k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Balení obsahuje hasicí přístroj s manometrem instalovaným na ventilu, autodržákem pro jednoduché uchycení a typovým štítkem s návodem na použití. Upozornění: přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3. Přístroj je pod stálým tlakem, který je možno sledovat na nainstalovaném manometru.
  • Alkohol tester AL2500 - osobní alkohol tester AL 2500® Black je kompaktní, přesný, spolehlivý a snadno ovladatelný nástroj na měření alkoholu v lidském těle. Černý elegantní stylový design padne do každé ruky. Alkohol tester je po zapnutí připraven měřit téměř do minuty. Rozsah měření alkoholu v dechu se pohybuje od 0,00 - 4,00 promile. Vyniká zdokonaleným čidlem a elektronikou společně s Advanced Semi-conductor Oxide senzorem. Uživatele potěší jeho nízká hmotnost. Osobní alkohol tester lze použití bez náustku. Kalibrace se doporučuje při běžném používání po 6 měsících.
  • Voňka (list) - příjemný osvěžovač vzduchu s možností zavěšení do vašeho automobilu ve tvaru listu (typ vůně dle skladových zásob).