• 0
Novinka
Dezinfekce povrchů Sanit ALL - PROFI

Dezinfekce povrchů Sanit ALL - PROFI

Vysoce koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek; objem: 1 l / 5 l

Kód 2093
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ
Kategorie: Čisticí a dezinfekční prostředky
Varianta:
1 l
5 l
Vaše cena:
689 Kč s DPH
od 569,42 Kč bez DPH
ikona
ikona

Dezinfekce je určená pro všechny omyvatelné plochy, povrchy a vybavení v potravinářství a veřejném stravování, v prostředcích hromadné dopravy, ve zdravotnických zařízeních, veřejných prostorách a jejich zařízeních, i pro dezinfekci prostor pro chov a převoz zvířat. Lze jej používat i za přítomnosti osob. Má dlouhotrvající antibakteriální, antivirový a protiplísňový účinek. Přípravek je určen pro profesionální použití. 

 

Použití:

V bežných pracovních koncentracích nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Ošetrením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Ošetrené povrchy nemění barvu, vlastnosti, ani nejsou jinak narušeny. Neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné těkavé ani leptavé látky. Je nehořlavý. Nemá vedlejší účinky.

 

Účinky: 

Baktericidní (G+ a G- bakterie), virucidní (včetně) Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus), tuberkulocidní, mykobaktericidní (M. terrae, M. avium), fungicidní a algicidní.

 

Dávkování

Preventivní dezinfekce 20 ml koncentrátu na 1 litr vody (2% roztok), dezinfekce ložiska infekce 50 ml koncentrátu na 1 litr vody (5% roztok). Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Minimální doba expozice: 15 min. Teplota vody neovlivňuje účinek prostředku. Vhodný ke strojové i ruční dezinfekci.

Použití V potravinářství a veřejném stravování, v prostředcích hromadné dopravy, ve zdravotnických zařízeních, veřejných prostorách a jejich zařízeních, i pro dezinfekci prostor pro chov a převoz zvířat
Varianta 1 l, 5 l