• 0

Dezinfekční ubrousky Sanit ALL

Vlhčené dezinfekční ubrousky; 72 ks

Kód 2092
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ
Kategorie: Pro domácnost
Vaše cena:
149 Kč s DPH
123,14 Kč bez DPH
ikona
ikona

Vlhčené ubrousky určené k použití na dezinfekci širokého spektra povrchů a ploch. Jsou vhodné k okamžitému použití jak v domácnosti tak v kancelářích, kosmetických salonech, zdravotnických zařízeních, apod. Ubrousky jsou nehořlavé, nepoškozují žádné materiály. Neobsahují chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemají vedlejší účinky.

 

Použití: 

Povrch ošetřete vlhčeným ubrouskem - na povrchu vznikne polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, ověřena a zkontrolovaní autorizovanými laboratořemi: baktericidní ČSN EN 13727+A2, virucidní ČSN EN 14476, mykobaktericidní ČSN EN 14348.

 

Bezpečnost: 

Uchovávejte v originálních obalech při teplotě 10 – 25 °C. Skladovat na suchém a chladném místě. Zákaz opětovného použití obalu. Nemíchat s jinými dezinfekčními přípravky. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím. Přípravek používat jen k určenému účelu. Obsahuje: parfémy; desinfekční prostředky

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Účinná látka: Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,015 g/100 g

Použití V domácnosti, kancelářích, kosmetických salonech, zdravotnických zařízeních, apod.