• 0

Hasicí přístroj Beta F6 BETA-W 6 l - pěnový

Hasicí schopnost: 21A 144B; objem hasiva: 6 l; s držákem a manometrem; vhodný do skladů, rafinerií, lakoven, či prostor chemického průmyslu, ale i domácností a komerčních objektů k hašení hořlavých kapalin; hasí zařízení pod elektrickým proudem

Kód 0116/21
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Pěnové hasicí přístroje
EAN: 8594158871619
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
1 399 Kč s DPH
1 156,20 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hasicí přístroj pořídit?

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. 

 

K čemu je hasicí přístroj vhodný?

Přenosný pěnový hasicí přístroj 6 l využijete hlavně k hašení hořlavých kapalin, které se nemísí s vodou. Hodí se jako součást vybavení do různých provozoven např. do skladů, rafinerií, lakoven, či prostor chemického průmyslu, ale i domácností a komerčních objektů. Při hašení dochází ke kontaktu hasiva (voda + přidaná zpěňovací látka) s hořící látkou, po kterém se na planoucí hmotě dočasně vytvoří kompaktní ochranní vrstva. Ta brání přístupu kyslíku ze vzduchu, a tím rychle a účinně hasí oheň. 

 

Co s ním můžeme hasit?

Primárně je určen k hašení požáru tříd A a B. Lze jej také použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Balení obsahuje hasicí přístroj s manometrem instalovaným na ventilu, držákem pro jednoduché uchycení, typový štítek (s návodem na použití) a plastovou základnu.

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možno sledovat z nainstalovaného manometru.

Hasivo Pěna
Hmotnost 10.3 kg
Objem hasiva 6 l
Rating 21A 144B
Rozměry š x v hasicího přístroje: 185 x 550 mm; š x v láhve: 160 x 450 mm
Teplotní rozmezí 0 +60 °C
Třídy požáru A, B
Typ F6 BETA-W