• 0

Ochranný štít na obličej s pěnovou výztuží

Kód OP001
Dostupnost: Skladem
Kategorie: Ochrana hlavy a smyslů
Vaše cena:
120 Kč s DPH
99,17 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si ochranný štít pořídit?

Univerzální průhledný ochranný štít na obličej vyroben z čirého a ohebného PET materiálu je vybaven měkkou pěnovou výztuží z vnitřní strany zaručující pohodlí i při dlouhodobém nošení. Slouží k ochraně před mikročásticemi a kapičkami, které by mohly při přímém styku se sliznicí, očima nebo přímým vdechnutím potenciálně ohrozit nebo i poškodit Vaše zdraví. Ideální využití je při kontaktu s dalšími osobami nebo v jakémkoliv prostředí, ve kterém by mohlo docházet k rizikovému střetu s částicemi nebo kapičkami aerosolů. Při používání je ideální jej kombinovat s rouškou, obzvlášť v období chřipkových sezón nebo při šíření dalších virů, jakým je třeba COVID-19 (Coronavirus).

 

Měkká pěnová výztuž
Pružná gumička
Kvalitní čirý ohebný PET materiál

 

Díky pružné gumičce se přizpůsobí každé velikosti hlavy, pevně drží a jednoduše se nasazuje. Pohodlí, bez odtlačení na čele nebo obličeji i při dlouhodobém nošení, zajišťuje také jemná PVC pěnová výztuž z vnitřní strany štítu. Ta, díky své tloušťce, také zajišťuje dostatečný distanc PET materiálu od obličeje. Nošení štítu je proto ještě komfortnější a pohodlnější. Štít je univerzální pro všechny tvary hlavy a typy obličeje. Jednoduše se přenáší a nezabírá místo, díky své ohebnosti a lehkosti. Je možné jej používat pravidelně a opakovaně. Velmi snadno se udržuje hygienicky čistý a dezinfikovaný. Můžete jej ošetřit jakoukoliv dezinfekcí nebo prostřednictvím alkoholového spreje.

 

Výhody ochranného štítu:

  • Sedne na každou tvář díky pružné gumičce
  • Je možné jej používat opakovaně a pravidelně díky možnosti snadno dezinfikovat
  • Má univerzální využití, vhodný pro zdravotnické zařízení, ošetřovatelské domovy, firmy, ale i pro soukromé účely, jako například nakupování a mnohé další
  • Chrání před šířením a průnikem částic nebo kapiček aerosolů
  • Jemná a měkká PVC pěnová výztuž z vnitřní strany pro zajištění pohodlí při dlouhodobém nošení

 

Certifikace:

Štít je vyroben dle stanovených standardů, má CE certifikát.

Materiál PET
Nastavení velikosti Na gumičku
Použití Ochrana obličeje
Rozměry 330 x 220 x 0,3 mm
Tloušťka 0,3 mm
Zákony, normy, vyhlášky CE