• 0

Pojízdný hasicí přístroj k hašení lithiových baterií AVD AVD25L 25 l

Hasicí schopnost: A; objem hasiva: 25 l; s vozíkem na kolečkách a manometrem; vhodný do velkých a průmyslových provozů, pro čerpací stanice, letiště; hasí lithiové baterie a zařízení pod elektrickým proudem

Kód 0272
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: EU - AVD
Kategorie: Hašení lithiových baterií
Vaše cena:
68 970 Kč s DPH
57 000 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hasicí přístroj pořídit?

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků.

 

K čemu je hasicí přístroj vhodný?

Pojízdný hasicí přístroj 25 l k hašení lithiových baterií je zajímavý hlavně větším obsahem hasiva. Hodí se jako součást protipožárního vybavení a prevence do velkých průmyslových a skladovacích provozoven, čerpacích stanic, letišť, či hangárů a všude tam, kde se nacházejí lithiové baterie.

 

Co s ním můžeme hasit?

Primárně je určen k hašení požáru třídy A a požáru lithiových baterií. Lze jej také použít i k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Hasivo obsahuje vermikulit, který není elektricky vodivý a je téměř dvakrát účinnější než voda. Hasicí látka není toxická, díky tomu, že přístroj uvolňuje pouze páru je šetrný k životnímu prostředí. Balení obsahuje hasicí přístroj s hadicí a dosahem téměř 5 m a manometrem instalovaným na ventilu, vozíkem na kolečkách pro jednoduší manipulaci a typovým štítkem s návodem na použití.

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami.

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možno sledovat na nainstalovaném manometru.

Délka hadice 5 m
Doba činnosti cca 480 s
Hasivo AVD
Objem hasiva 25 l
Pracovní teplota +5°C - +60°C
Pracovní tlak 8 Bar
Rating A
Typ AVD 25 Litre
Výška 981 mm