• 0

Pracovní obuv VM PORTLAND - poloholeňová

Celokožená obuv s membránou; funkce NON METALIC; odolná proti kontaktnímu teplu, propíchnutí, palivovým olejům, chladu, nárazu a tlaku, vodě; protiskluzové a antistatické vlastnosti

Kód 7190-O2
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ-VM
Kategorie: Vysoká holeňová
EAN: 8592991212927
Velikost:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
Vaše cena:
2 749 Kč s DPH
2 271,90 Kč bez DPH
ikona
ikona

DOSTUPNOST JEDNOTLIVÝCH VELIKOSTÍ SE MŮŽE LIŠIT!

 

Proč si bezpečnostní obuv pořídit?

Celokožená poloholeňová pracovní obuv PORTLAND byla vyrobena s ohledem na funkčnost a pohodlí.

 

K čemu je bezpečnostní obuv vhodná?

Obuv splňuje požadavky NON METALIC, je tedy vyrobena bez jakýchkoliv kovových součástí, a tedy vhodná do prostředí, která to vyžadují. Optimální šíře obuvi zaručuje požadovaný komfort při nošení. Svršek boty je vyroben z hovězí lícové usně o tloušťce 2 - 2,2 mm (CRAZY HORSE). Systém odvětrání svršku obuvi v kombinaci s podšívkou tvořenou termoizolační paropropustnou membránou FREE-TEX® zaručuje maximální komfort, zajišťuje, že obuv "dýchá". Membránu tvoří "sandwich" 3 speciálních paropropustných vrstev a jedné voděodolné vrstvy, spolu s mezipodšívkou a usňovým svrškem obuvi tvoří dokonalé řešení optimálního klima uvnitř obuvi. Zajišťuje tepelnou izolaci, paropropustnost a voděodolnost. Vkládací stélka z lehčeného polyuretanu tlumí nárazy a má vysokou absorpční schopnost energie při chůzi. Je anatomicky tvarovaná s vynikající nasákavostí a vysychavostí. Má antistatické vlastnosti a udržuje uvnitř obuvi optimální klima. Obuv má moderně řešené patní části, jenž zabezpečují maximální stabilizaci nohy při chůzi i při stání. Podešve jsou vybaveny kombinací speciálně upravených pryžových směsí a jsou inspirované jedinečným technickým designem pneumatik od světově známé značky MICHELIN®. Jsou odolné proti kontaktnímu teplu až do +300 °C, propíchnutí, palivovým olejům, chladu a v neposlední řadě jsou protiskluzové.

 

Certifikace: 

Splňují normu ČSN EN ISO 20347:2012 a jsou zařazeny do kategorie pracovní obuvi v provedení O2 FO HRO SRC CI WR - bez kompozitní tužinky a kevlarové planžety, hydrofobní, FREE-TEX®, NON METALIC.

 

Velikostní tabulka:

 

  1. Použijte speciální měřák: Ideální a nejjednodušší způsob. Zde zjistíte číslo, které je opravdu přesné.
  2. Pokud měřák nemáte: Použijte krejčovský metr, případně pravítko. Opřete nohu o kolmou stěnu (ideálně o zeď) a změřte.
  3. Obkreslete si svou nohu: Obkreslete si nohu vestoje. Poté výsledek změřte a máte to.

Jakmile máte změřeno, v tabulce si své hodnoty najděte v řádku s velikostmi v mm. Na stejném řádku poté zvolte velikost v EU číslování.

Certifikace ČSN EN ISO 20347:2012
Materiál Celokožená s membránou
Podešev MICHELIN®-PU/RUBBER - do 300°C, HRO, SRC, odolná proti palivovým olejům, protiskluzná, antistatická
Podšívka Termoizolační paropropustná MEMBRÁNA FREE-TEX®
Provedení O2 FO HRO SRC CI WR - bez kompozitní tužinky a kevlarové planžety, hydrofobní, FREE-TEX®, NON METALIC
Speciální vlastnosti Absorpce energie v oblasti paty, podešev odolná proti pohonným hmotám, protiskluzové, antistatické vlastnosti, ochrana špice proti nárazu (200 J) a tlaku (15 kN), spodek obuvi odolný proti propíchnutí (1100 N), svršek obuvi odolný proti vodě
Svršek Lícový hovězinový CRAZY HORSE v tloušťce 2,0 - 2,2 mm
Typ Poloholeňová pracovní obuv
Velikost 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Vkládací stélka Lehčený polyuretan s vysokou absorpční schopností, antistatická