• 0

SAVO Original - dezinfekční a čistící prostředek

Objem: 1, 5 l; použití: dezinfekce ploch, povrchů i předmětů v domácnostech a jejich okolí, pitné vody ve studnách nebo vody v bazénech

Kód 080235
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ-ALCH
Kategorie: Dezinfekce
Varianta:
1 litr
5 litrů
Vaše cena:
33 Kč s DPH
od 27,27 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si SAVO  pořídit?

Savo Original je nejžádanější dezinfekční a čistící prostředek, který udrží váš domov čistý a bezpečný. Spolehlivě likviduje 99,9 % nebezpečných virů a bakterií (včetně HIV a HBV), choroboplodné zárodky, řasy a nižší houby, které zamořují vaší domácnost nebo vodu ve studních i v bazénech. Neutralizuje pachy a má bělící účinky. Je vysoce účinný na souši i ve vlhkém prostředí či ve vodě. Prostředek je určený k dezinfekci ploch, povrchů i předmětů v domácnostech a jejich okolí, pitné vody ve studnách nebo vody v bazénech. Díky svému všestrannému využití je na českém trhu nejprodávanějším prostředkem již více než 30 let.

 

Snadné použití:

Má jednoduché použití, stačí se řídit návodem na etiketě. Spolehlivost prostředku garantuje také jeho používání ve zdravotnických i laboratorních institucích. Vyniká mimořádně dlouhou záruční lhůtou, vysokou čistotou a ekologickou hodnotou, díky které je šetrný k životnímu prostředí a jako jediný se může používat i k dezinfekci pitné vody ve studních a vody v bazénech. Využijete jej při dezinfekci a čištění kuchyňského a hygienického zařízení, podlah nebo nábytku.

Použití Čištění, likvidace a dezinfekce
Přípravek ničí 99,9 % virů a bakterií, choroboplodné zárodky, řasy a nižší houby
Účinné látky Chlornan sodný 47g/kg (4,7 %)
Varianta 1 litr, 5 litrů