• 0

VM BOGOTA pracovní obuv - poloholeňová

Celokožená pracovní obuv s membránou; absorce energie v oblasti paty, odolnost proti palivovým olejům a vodě; protiskluzové a antistatické vlastnosti

Kód 2470
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: CZ-VM
Kategorie: Pracovní a ochranná obuv - vysoká holeňová
EAN: 8592991200504
Velikost:
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
Vaše cena:
1 779 Kč s DPH
1 470,25 Kč bez DPH
ikona
ikona

Celokožená pracovní poloholeňová obuv BOGOTA byla vyrobena s ohledem na funkčnost a pohodlí.

 

Optimální šíře obuvi zaručuje požadovaný komfort při nošení. Svršek boty je vyroben z hovězinové lícové usně o tloušťce 1,9 - 2,1 mm (NUBUK). Systém HARDHEEL STRUCTURED představuje moderní řešení patní části obuvi, které zabezpečuje maximální stabilizaci nohy a to jak při chůzi, tak i při stání. FORCED CIRCULATION v kombinaci s podšívkovým materiálem z laminované prodyšné textilie s nasákavou schopností. Systém odvětrání svršku obuvi v kombinaci s podšívkou tvořenou termoizolační paropropustnou membránou FREE-TEX® zaručuje maximální komfort, zajišťuje, že obuv "dýchá". Membránu tvoří "sandwich" 3 speciálních paropropustných vrstev a jedné voděodolné vrstvy, spolu s mezipodšívkou a usňovým svrškem obuvi tvoří dokonalé řešení optimálního klima uvnitř obuvi. Zajišťuje tepelnou izolaci, paropropustnost a voděodolnost. Anatomicky tvarovaná vkládací stélka s vynikající nasákavostí a vysychavostí.  Podešev PU/TPU je odolná proti palivovým olejům, antistatická, protiskluzová s dvousložkovým nástřikem.

 

Splňují normu ČSN EN ISO 20347:2012 a jsou zařazeny do kategorie pracovní obuvi v provedení 02 FO SRC - bez ocelové tužinky a planžetou, obuv je hydrofobní, FREE-TEX®. 

 

Velikostní tabulka:

 

 

  1. Použijte speciální měřák: Ideální a nejjednodušší způsob. Zde zjistíte číslo, které je opravdu přesné.
  2. Pokud měřák nemáte: Použijte krejčovský metr, případně pravítko. Opřete nohu o kolmou stěnu (ideálně o zeď) a změřte.
  3. Obkreslete si svou nohu: Obkreslete si nohu vestoje. Poté výsledek změřte a máte to.

Jakmile máte změřeno, v tabulkách níže si své hodnoty najděte v řádku s velikostmi v mm. Na stejném řádku poté zvolte velikost v EU číslování.

Certifikace ČSN EN ISO 20347:2012
Materiál Celokožená s membránou
Podešev PU/TPU - odolná proti palivovým olejům, antistatická, protiskluzná, dvousložkový nástřik
Podšívka Termoizolační paropropustná MEMBRÁNA FREE-TEX®
Provedení O2 FO SRC bez ocelové tužinky , hydrofobní, FREE-TEX®
Speciální vlastnosti Absorpce energie v oblasti paty, odolnost podešve proti pohonným látkám, odolnost proti skluzu, antistatické vlastnosti, odolnost svršku obuvi proti průniku a absorpci vody.
Svršek Lícová hovězinová useň v tloušťce 1,9 - 2,1 mm NUBUK
Typ Poloholeňová pracovní obuv
Velikost 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Vkládací stélka HI-POLY - anatomicky tvarovaná z lehčené polyuretanové pěny potažená textilií MESH, antistatická