• 0

Doprava a platba

Pro pohodlný a bezpečný nákup si můžete vybrat z několika způsobů, jak je možné zaplatit a dopravit vybrané zboží. Zvolte si ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

1) MOŽNOSTI PLATBY 

a) Platba na dobírku

Platba proběhne při předání zboží. Po přebrání a zkontrolování stavu obalu objednaného zboží zaplatíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti.

b) Platba kartou

Platba kartou online je druh internetové platby, při které uhradíte cílovou částku pomocí platební karty přes platební bránu. Na platební bránu budete automaticky přesměrováni po dokončení a odeslání objednávky.

c) Platba předem na bankovní účet provozovatele nebo platba kartou.

Platbu za zboží provedete převodem na bankovní účet provozovatele internetového obchodu před odesláním zboží. Po dokončení a odeslání objednávky Vám budou platební údaje doručené na e-mail do 24 hodin. Zboží je odesíláno po přičtení částky na účet. Číslo účtu: 255688505/0300.

2) DOPRAVA ZBOŽÍ

a) Dodání přepravní společností

Doprava přepravní společností nabízí rovněž komfortní dodání objednaného zboží až k Vám domů nebo do zaměstnání. Cena za dopravu se může u jednotlivého zboží lišit, dle podmínek jednotlivých přepravních společností.

Zboží při převzetí zkontrolujte, pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, sepište s řidičem záznam o poškození. Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a přepravované zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození Vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje právo ve výjimečných případech navýšit cenu dopravy vzhledem k povaze zboží (hmotnost, rozměry). Tato skutečnost však bude s předstihem konzultována se zákazníkem. Jedná se zejména o nadrozměrné zboží.

b) Vlastní doprava

Při dodání zboží z centrálního skladu přímo k zákazníkovi, může být využita doprava distributora. Tato varianta dopravy je se zákazníkem předem konzultována a odsouhlasena.

c) Dodání mimo území České republiky

V núkupním košíku v sekci "Doprava a platba" uvádíme pouze dopravu v rámci České republiky. V případě, že potřebujete dodat zboží za hranice (kupříkladu Slovenská republika, Polsko a jiné), prosíme kontaktujte náš zákaznický servis.