• 0

Doprava a platba

Pro pohodlný a bezpečný nákup si můžete vybrat z několika způsobů, jak je možné zaplatit a dopravit vybrané zboží. Zvolte si ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

1) MOŽNOSTI PLATBY 

a) Platba na dobírku

Nejčastěji využívaná forma platby je platba na dobírku při předání zboží. Po přebrání a zkontrolování nepoškozeného obalu objednaného zboží zaplatíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti.

b) Platba předem na bankovní účet provozovatele nebo platba kartou.

Platbu za zboží je nutné provést převodem na bankovní účet provozovatele internetového obchodu před dodáním zboží. Zboží je odesíláno po přičtení částky na účet.

2) DOPRAVA ZBOŽÍ

a) Dodání přepravní společností

Doprava přepravní společností nabízí rovněž komfortní dodání objednaného zboží až k Vám domů nebo do zaměstnání. Cena za dopravu se může u jednotlivého zboží lišit, dle podmínek jednotlivých přepravních společností.

Zboží při převzetí zkontrolujte, pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, sepište s řidičem záznam o poškození. Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a přepravované zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození Vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje právo ve výjimečných případech navýšit cenu dopravy vzhledem k povaze zboží (hmotnost, rozměry). Tato skutečnost však bude s předstihem konzultována se zákazníkem. Jedná se zejména o nadrozměrné zboží.

b) Vlastní doprava

Při dodání zboží z centrálního skladu přímo k zákazníkovi, může být využita doprava distributora. Tato varianta dopravy je se zákazníkem předem konzultována a odsouhlasena.