• 0

Hasicí přístroj Beta F9 BETA-W 9 l - pěnový

Hasicí schopnost: 27A 233B; objem hasiva: 9 l; s držákem a manometrem; vhodný do skladů, rafinerií, lakoven, či prostor chemického průmyslu, ale i domácností a komerčních objektů k hašení hořlavých kapalin; hasí zařízení pod elektrickým proudem

Kód 0117/21
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Pěnové hasicí přístroje
EAN: 8594158871589
Revize
Podle § 2 odst. (3) písm. a) vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci je nutné provádět u hasicích přístrojů pravidelné kontroly provozuschopnosti nejméně jednou ročně.
Vaše cena:
1 542 Kč s DPH
1 274,38 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si hasicí přístroj pořídit?

Hasicí přístroj je jedním z nejdůležitějších hasicích prostředků. Přenosný pěnový hasicí přístroj 9 l využijete hlavně k hašení hořlavých kapalin, které se nemísí s vodou. 

 

K čemu je hasicí přístroj vhodný?

Hodí se jako součást vybavení do různých provozoven např. do skladů, rafinerií, lakoven, či prostor chemického průmyslu, ale i domácností a komerčních objektů. Při hašení dochází ke kontaktu hasiva (voda + přidaná zpěňovací látka) s hořící látkou, po kterém se na planoucí hmotě dočasně vytvoří kompaktní ochranní vrstva. Ta brání přístupu kyslíku ze vzduchu, a tím rychle a účinně hasí oheň. 

 

Co s ním můžeme hasit?

Primárně je určen k hašení požáru tříd A a B. Lze jej také použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Balení obsahuje hasicí přístroj s manometrem instalovaným na ventilu, držákem pro jednoduché uchycení, typový štítek a plastovou základnu.

 

Upozornění:

Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.

Přístroj je pod stálým tlakem, který je možno sledovat z nainstalovaného manometru.

Hasivo Pěna
Hmotnost 15.2 kg
Objem hasiva 9 l
Rating 27A 233B
Rozměry š x v hasicího přístroje: 200 x 620 mm; š x v láhve: 184 x 530 mm
Teplotní rozmezí 0 +60 °C
Třídy požáru A, B
Typ F9 BETA-W