• 0

Samostatně stojící schůdky JUST Typ 58-200 s nášlapnou plochou na příčlích - hliníkové

Typ 58-200 - skládací hliníkové schůdky s plochými příčlemi vyrobeny a testovány dle normy a bezpečnostního standardu DIN 14138

Kód 58-200
Dostupnost: 2 - 5 týdnů
Výrobce: EU-JU
Kategorie: Samostatně stojící žebříky (štafle)
Varianta:
2 schůdky
3 schůdky
4 schůdky
Vaše cena:
6 773 Kč s DPH
od 5 597,52 Kč bez DPH
ikona
ikona

Základní popis

Hledáte kvalitní skládací hliníkové schůdky vhodné pro použití jak v dílně, tak při běžném využití v domácnosti?

To vše naleznete právě v tomhle modelu samostatně stojících schůdků, s jednoduchým mechanismem pro složení i rozložení. Díky snadné manipulaci se neztratí při práci profesionálů, ani při hobby využití běžného kutila, na zahradě nebo v sadě, i v domácnosti. Pevná konstrukce a výborná stabilita Vám zajistí pohodný a bezpečný přístup do vyvýšených míst.

 

 

Výhody schůdků

Nášlapné plochy příčlí mají povrchové reliéfní řešení, jenž má protiskluzovou funkci a ulehčuje tak snadný a pohodlný pohyb nahoru i dolů nebo případné delší stání při práci. Toto potvrzuje i hlubší konstrukční řešení příčlí a to až 8,5 cm. Zaručeně oceníte také praktický uzamykatelný systém, jenž udržuje schůdky pevné a zabraňuje rozložení schůdků během používání.

 

 

Základní konstrukční materiál a jeho kvalita

Kvalita materiálu a zpracování schůdků předčí Vaše očekávání. Schůdky jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, buď v přírodní formě nebo v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL (pro barevné řešení a jejich nacenění nás prosím kontaktujte). Příčle mají na sobě reliéfní řešení s protiskluzovými vlastnostmi pro ještě vyšší bezpečnost, stabilitu a pohodlné stoupání, či usnadnění případného stání na schůdcích při práci. Schůdky jsou přístupné z obou stran trojúhelníkové konstrukce a díky speciálnímu patentovanému kloubu v jejich ohybu je možné horní příčle spojit a vytvořit tak plošinu. Při výrobě schůdků nesmí být přehlédnutá ani jediná drobnost nebo vada.

 

Technologie eloxování

Řešení eloxováním nebo jinak řečeno anodizací je chemicko-tepelná úprava povrchu štaflí. Vytvoří ochrannou vrstvu na upravovaném hliníkovém povrchu. Zabraňuje oxidaci a chrání před ní i samotný hliník. Používá se nejčastěji v případech, kdy je hliník používán v exteriéru. Materiál je tak výrazně chráněn před povětrnostními vlivy. Zvýší se také mechanická odolnost a otěruvzdornost materiálu. Výrazně se snižuje tepelná a elektrická vodivost, ale i drsnost povrchu. Zvyšuje se životnost samotného produktu.

 

 

Vliv počasí

Využitím kvalitního eloxovaného hliníkového materiálu a pečlivým zpracováním konstrukce kompletních schůdků je dosažena opravdu velká odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky vlastnostem materiálu se nemůže stát, že by schůdky začaly rezavět i při dlouhodobém stání na přímém dešti nebo vystavení jiným vodním živlům. Materiál je také odolnější vůči teplu. Nehrozí tak žádné poškození nebo opotřebení.

  

Certifikace

Schůdky jsou vyrobeny a certifikovány tak, aby splňovaly německou normu DIN 14138.

Tato evropská norma definuje termíny: olovo a slitiny olova - analýza plamenovou atomovou absorpční spektrometrií (FAAS) nebo emisní spektrometrií s indukčně vázaným plazmatem (ICP-ES), po separaci koprecipitací.

 

Číslo modelu Počet schůdků  Výška  Přibližná váha 
58-202 2 440 mm 5,2 kg
58-203 3 650 mm 7 kg
58-204 4 860 mm 9 kg

 

*Mohou být použity ilustrativní obrázky.  

Hmotnost 5,2kg / 7kg / 9 kg
Varianta 2 schůdky, 3 schůdky, 4 schůdky
Zákony, normy, vyhlášky DIN 14183