• 0

Standardní stacionární žebřík pro sestup do šachty JUST Typ 60-008 - hliníkový

Šachtový žebřík; standardní délka: 6 m nebo na objednávku; možnost výběru montážních konzolí a dodatečných dílů

Kód 60-008
Dostupnost: 2 - 5 týdnů
Výrobce: EU-JU
Kategorie: Speciální žebříky
Varianta:
6 m
Vaše cena:
10 716 Kč s DPH
8 856,20 Kč bez DPH
ikona
ikona

Základní popis

Hledáte kvalitní hliníkový žebřík vhodný pro přímou instalaci do šachty? Nabízíme Vám praktický hliníkový šachtový žebřík pro stabilní, stálou montáž, přímo od výrobce a lídra v oblasti hliníkových žebříků - JUST Leitern AG. Již více než 130 let vyrábí tyto speciální žebříky v souladu s evropskou normou, ale splňuje i další národní (německé, či britské) standardy. Výrobce a dodavatel, jenž neustále podporuje nový vývoj produktů s cílem optimalizovat je pro všechny druhy prací.

Jedná se o vysoce pevný šachtový žebřík s odlehčenou konstrukcí. Neztratí se při práci profesionálů, ani při hobby využití běžného kutila. Pevná konstrukce a výborná stabilita zajistí pohodný a bezpečný přístup do všech prostor.

  

Certifikace

Žebřík je vyroben a certifikován tak, aby splňoval evropskou normu ČSN EN 131.

Tato evropská norma definuje termíny a stanovuje obecné konstrukční charakteristiky žebříků. Norma platí pro přenosné žebříky navržené pro všeobecné profesionální a neprofesionální použití. Neplatí pro přenosné žebříky, které jsou na základě své konstrukce a pokynů určeny pro specifické profesionální použití a v důsledku toho nejsou určeny pro všeobecné profesionální nebo neprofesionální použití.

 

  

Základní konstrukční materiál a jeho kvalita

Kvalita materiálu a zpracování štaflí předčí Vaše očekávání. Štafle jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, buď v přírodní formě. Příčle mají na sobě reliéfní řešení s protiskluzovými vlastnostmi pro ještě vyšší bezpečnost, stabilitu a pohodlné stoupání, či usnadnění případného stání na žebříku při práci. Při výrobě žebříku nesmí být přehlédnutá ani jediná drobnost nebo vada.

 

Standardní žebřík vhodný k použití pro sestup do šachty je běžně dodáván v 6 m verzi, ale samozřejmě je možné jej vyrobit i v délce dle Vašich požadavků. K standardnímu šachtovému žebříku nabízíme široký výběr montážních konzolí a dodatečných dílů. V případě zájmu o žebřík nebo i jeho příslušenství, neváhejte a kontaktujte nás, zajistíme Vám nabídku připravenou na míru. 

 

 

Technologie eloxování

Řešení eloxováním nebo jinak řečeno anodizací je chemicko-tepelná úprava povrchu štaflí. Vytvoří ochrannou vrstvu na upravovaném hliníkovém povrchu. Zabraňuje oxidaci a chrání před ní i samotný hliník. Používá se nejčastěji v případech, kdy je hliník používán v exteriéru. Materiál je tak výrazně chráněn před povětrnostními vlivy. Zvýší se také mechanická odolnost a otěruvzdornost materiálu. Výrazně se snižuje tepelná a elektrická vodivost, ale i drsnost povrchu. Zvyšuje se životnost samotného produktu.

 

 

Vliv počasí

Využitím kvalitního eloxovaného hliníkového materiálu a pečlivým zpracováním konstrukce kompletních štaflí je dosažena opravdu velká odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky vlastnostem materiálu se nemůže stát, že by štafle začaly rezavět i při dlouhodobém stání na přímém dešti nebo vystavení jiným vodním živlům. Materiál je také odolnější vůči teplu. Nehrozí tak žádné poškození nebo opotřebení.

  

Číslo modelu  Vhodné pro typ žebříku  Délka 
60-008 Standartní šachotvý žebřík 6 m
60-009 Šachtový žebřík prodloužený na přání  

 

*Mohou být použity ilustrativní obrázky.  

Varianta 6 m