• 0

Ochranný štít na obličej

Univerzální průhledný ochranný štít na obličej; vyroben z ohebného PET materiálu; pružná gumička kolem hlavy

Kód OP004
Dostupnost: Skladem
Výrobce: CZ
Kategorie: Ochrana hlavy a smyslů
Vaše cena:
120 Kč
89 Kč s DPH
73,55 Kč bez DPH
ikona
ikona

Proč si ochranný štít pořídit?

Univerzální průhledný ochranný štít na obličej vyroben z čirého a ohebného PET materiálu zaručující pohodlí i při dlouhodobém nošení. Slouží k ochraně před mikročásticemi a kapičkami, které by mohly při přímém styku se sliznicí, očima nebo přímým vdechnutím potenciálně ohrozit nebo i poškodit Vaše zdraví. Ideální využití je při kontaktu s dalšími osobami nebo v jakémkoliv prostředí, ve kterém by mohlo docházet k rizikovému střetu s částicemi nebo kapičkami aerosolů. Při používání je ideální jej kombinovat s rouškou, obzvlášť v období chřipkových sezón nebo při šíření dalších virů, jakým je třeba COVID-19 (Coronavirus). 

 

 

Díky široké pružné gumičce se přizpůsobí každé velikosti hlavy, pevně drží a jednoduše se nasazuje. Pohodlí i při dlouhodobém nošení zabezpečuje také vložený pruh z PET materiálu sloužící jako výztuž z vnitřní strany štítu, která zajišťuje dostatečný distanc štítu od obličeje. Nošení štítu je proto ještě komfortnější a pohodlnější. Štít je univerzální pro všechny tvary hlavy a typy obličeje. Jednoduše se přenáší a nezabírá místo, díky své ohebnosti a lehkosti. Je možné jej používat pravidelně a opakovaně. Velmi snadno se udržuje hygienicky čistý a dezinfikovaný. Můžete jej ošetřit jakoukoliv dezinfekcí nebo prostřednictvím alkoholového spreje.

 

Výhody ochranného štítu:

  • Sedne na každou tvář díky pružné gumičce
  • Je možné jej používat opakovaně a pravidelně, díky možnosti snadno dezinfikovat
  • Má univerzální využití, vhodný pro zdravotnické zařízení, ošetřovatelské domovy, firmy, ale i pro soukromé účely, jako například nakupování a mnohé další
  • Chrání před šířením a průnikem částic nebo kapiček aerosolů

 

Certifikace:

Štít je vyroben dle stanovených standardů, má CE certifikát.

Materiál PET
Použití Ochrana obličeje
Rozměry 25 x 34 cm (+-3 cm)
Tloušťka 0,15 - 1 mm
Zákony, normy, vyhlášky CE